Güvenilir Forumunuz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Güvenilir Forumunuz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Müzik Platformu

YazarMesaj
Error32
S - Üyesi
S - Üyesi
Error32

At
Edilen Teşekkür : 0
Doğum tarihi : 08/08/90

Müzik Platformu Empty
MesajKonu: Müzik Platformu   Müzik Platformu EmptyPerş. Haz. 26, 2014 12:18 am

Teknolojinin değişmesi belki de en çok müzik sektörünü değiştirmiştir. Müzik ortaya çıktığı zamanlardan sonra uzun bir süre kaydedilmeden sadece canlı olarak dinlenebilir halde kalmıştır. Özellikle elektriğin icadından sonra bu alanda uzun çalışmalar yapılmıştır.

Önce plaklara sonra kasetlere şimdi de teknolojik araçlara kayıt edilir hale gelmiştir. Günümüzde birçok insan günlük hayatta telefonundan ve teknolojik aletlerden müzik dinler haldedir. Neredeyse herkesin kulağında bir kulaklık görebilirsiniz. Bu aletler çok fazla sayıda şarkıyı bünyesinde bulundurabilen niteliklerdedir.

Fazla sayıda şarkıyı bulundurma durumu bizi başka bir sorunla karşı karşıya bırakıyor. Özellikle benim gibi eski şarkıları seviyorsanız veya yeni şarkıları takip etmek istiyorsanız mp3 indir yazısını arama motorlarına yazıyorsunuz demektir. Bu noktada çok siteyi gezmiş biri olarak size yol gösterebilirim.

Öncelikle sitede bulunan şarkı sayısı en önemli kıstaslardan biridir. Ayrıca dindirme sırasında veya öncesinde dinleme imkânı sunmak önemlidir. Ancak en önemli husus indirdiğiniz şarkının kalitesi ve bütünlüğüdür. Bir şarkıyı indirdikten sonra onun bozuk olması oldukça sinir bozucu bir durumdur. Tüm hevesinizi kaçıran bir durumdur.

Son günlerde keşfettiğim bir site kafamdaki bütün sorunların gitmesini sağladı. Aradığım şarkıya kolayca ulaşıp zaman kaybetmeden indirme yapabiliyorum. Şarkıların kalitesinde ve bütünlüğünde herhangi bir bozulma ve eksiklik yok. Bu durum keyifli bir şekilde indirme yapmamı sağlıyor. Keyfime göre istediğim şarkıyı depolama ve dinleme yapabiliyorum.

hemen-mp3.net

Müzik Platformu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» müzik dinleme sitesi müzik klipleri
» Oyun Tanıtımları Platformu
»  Torrent Destek Platformu
» Marka Değerlendirme Platformu
» 3Dli Oyunlar Tanıtım Platformu