Güvenilir Forumunuz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Güvenilir Forumunuz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Flash Oyun Sitemizin Tanıtımı

YazarMesaj
garipwm
S - Üyesi
S - Üyesi
garipwm

Manda
Edilen Teşekkür : 0
Doğum tarihi : 17/04/85

Flash Oyun Sitemizin Tanıtımı Empty
MesajKonu: Flash Oyun Sitemizin Tanıtımı   Flash Oyun Sitemizin Tanıtımı EmptySalı Mayıs 17, 2011 12:03 am

Site Adresi:http://www.saricivciv.com
Kuruluşu: 2009
İçerik:Eğitim Oyunları
Tanıtımı: Aşırı oyun oynadığımızda bizde oyunlar bir bağımlılık yapar ve hayatta yapmamız gereken işlerimizden zamanımızdan çalmaya başlar biraz önce stres atmış olduğumuz alan şimdi bizi daha başka streslere daralmalara götürebilmektedir.Her şeyin ortası derler ya oyunların da ortasını bulup Oyunlar kelimesini duyduğumuzsa kararınca diyebilmemizdir.Oyunlar şeker gibidir çaya çok atarsan içemezsin az atarsan içemezsin bunu gibi oyunlar olması gerektiği kadar oynanırsa oyunun tadı bambaşka olur.ama gel gelelim eğitici oyunlar hiçte öyle değildir ne kadar oynanırsa o kadar çocuk gelişimi konusunda faydalıdır.Eğitici ve beceri oyunları hakkında bir söz etmek istiyorum
Eğitici oyunlar çocukların farkında olmadan kendilerini geliştirmesini ve keyif almasını sağlar ve çocuklara sadece bu alandaki oyunları gösterdiğimizde artık onlar için en keyifli şeyin bu olduğunu düşünür ve onlar daha çok ağırlık verir ve her defasında da Eğitici Oyunlardan bir şeyler öğrenmeye başlar.Beceri oyunları da eğitici oyunlardan çok fazla farkı yoktur.Beceri oyunlarının tek bir farkı çocukta ki kabiliyeti ön sıralara çıkartmak olmaktadır.Beceri oyunlar olan bir şeyi keşfetmek diyebiliriz.
Beceri oyunları galiba birazda şans var mıdır bilmem ama iyi o beceriler dilerim.Sizlere başarılar.Şimdi size oyun sitesi tavsiye edeceğim yaş ortalaması olarak küçük oyun meraklılarına hitap ediyor ama oyun oynamakta sınır yoktur ben bile bu siteden oyunlar sitesinden oyunlar oynuyorum.Sizlere de tavsiye ediyorum.İyi oyunlar dilerim.

Flash Oyun Sitemizin Tanıtımı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oyunlar1 Flash Oyun Site Tanıtımı
» Bedava Sms Gönderme Sitemizin Tanıtımı
» Dora Oyunları Sitemizin Tanıtımı
» Araba Oyunları Sitemizin Tanıtımı
» 3Harf.Com Online Sözlük Sitemizin Tanıtımı